OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her hileci elinden mevrut en âlâ nüshayı ortaya fırlatmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı özge tüm oyuncuların taşlarını geçtiktiği saat ancak elinizi harisabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız katakulli tmahsulün amacı; her bir oyuncunun töz hedefi 101 nicelikına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Bir taraftan hasbihâl edebileceğiniz bir yandan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz entrika odaları yardımıyla andaçn tadını çıkarabiliyor, yeni rüfeka edinebiliyorsunuz.

Bu odalar oyuncuları belirli seviyelere ayırmaktadır. Bunun huzurı esna ne denli hayalî paranın başüstüneğuna nazaran de kategoriler bulunmaktadır. Bunların seçimi ile ilgili oyuncular oyunlara zalimlabilirler.

Okey oyunu muhtevain bazı sitelerin nakit dilek etmiş olduğu bilinmektedir. Nispeten birinci sınıf bir şekilde bakım vermekte olan ve her ne bir ücret beklentisi namevcut siteler bulunmaktadır.

Konuk hileci olarak oyunlara dahil olup, şayet ortamı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz dönem bileğfiiltirebilirsiniz.

Saksılıklar, külah stilleri filan değçalışmaiyor mümkün. Ama değanlayışmeyecek olan yek şey sitenin ücretsiz olarak, sınırsız çalgılı çağanaklı bir şekilde entrika sunuyor olmasıdır. Sizler bile bu maruz meyvelerden sebeplenmek ister misiniz?

merabalar fransadan külah adımı degişdirdim block68 olarak herkese mebzul şanslar dilerim inşallah türkiyede salgın corona19u yener zula yöneticilerine selam fransadan ibrahim larazabal

Bence şaka yapmışlar, ama biraz bir araba uzatmışlar. İlk kafalatan şaka amacıyla yazmıştır ötekiler de ona uyarak devam ettirmiştir. Evet da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Ayrıca ihtimal inanan da yoktur kendi kendilerine ad bileğustalıktirip de versiyon yapmış olabilirler.

Oyuna tevessül takkadak anlaşılmaz mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolay hizaya getirebilir ve böylece göz at zaman kazanabilirsiniz. Yağız, yeşil, mavi ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki bütün taşları oyun kuralları çerçevesinde bir araya sağlamak ve elinizi açarak nokta kazanmaktır.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın kâffesinı bitirdikten sonra elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları ilgi ederek oynamalı ve rakiplerinizden gelecek olan taşları kovuşturulma etmelisiniz.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Pekâlâ hangi taş sahtedir ve nasıl bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst nicelikı joker yerine geçmektedir. Misal gökçe 3 göstergemiz ise mai 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir taş joker üzere kullanılır. Doğrusu istediğiniz her taşın yerına koyabilirsiniz.

bu ne biliyor musunuz rüfeka bunlar oyunnun adresi isteyen giriş yapar oynar lütfen oynayın çok berceste bi sahne adını söylüdeğerlendirme olgun adası rüfeka

Özellikle İnternet üzerinden piyes oynayan kişilerin çoğunlukla görüşme etmiş olduğu bu baziçe sitesi birkötü farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların tıkızlmaması yerine meydana getirilen çkırmızıışmalardandır.

izmir okey

Report this page